رئیس پلیس فتا بوشهر گفت: فردی که با پوشش فروش حواله خرید خودرو، اقدام به کلاهبرداری در استان بوشهر کرده بود در استان مجاور دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی قاسمی شامگاه پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با شکایت تعدادی مالباخته به پلیس فتا که ادعا می کردند از طریق آگهی فروش حواله خودرو در سایت دیوار، مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، موضوع جهت رسیدگی در اختیار کارشناسان ما قرار گرفت.

وی افزود: مالباختگان یک زبان، اعلام می کردند که مورد وسوسه و طمع یک آگهی در سایت دیوار قرار گرفته بودند که با قیمتی به مراتب پایین تر از بازار، اقدام به فروش حواله خرید خودرو می کرد.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر تصریح کرد: آنها به پلیس اعلام کردند که پس از تماس با فروشنده آگهی خرید حواله خودرو، به شکل توافقی درصدی از پول خودرو را به شکل حواله به فروشنده پرداخت کرده اند و در ادامه فرد کلاهبردار آگهی دهنده در سایت دیوار، دیگر پاسخگوی تماس های آنها نبوده است.

قاسمی اعلام کرد: تعدادی از نخبگان پلیس فتا استان بوشهر بر روی این پرونده کار کردند که پس از بررسی حساب های بانکی کلاهبردار و یک سری اقدامات پلیسی ، هویت فرد کلاهبردار مشخص و پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم دستگیر و برای ادامه سیر مراحل قضائی به محاکم ذیصلاح منتقل شد.


مشاهده منبع خبر
مسیر آذربایجان||برای آگاهی مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed