به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی سامانه بارشی امروز نیمه غربی کشور دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران، نیمه شمالی فارس، بوشهر، کرمان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سواحل دریای خزر را فرا می‌گیرد و باعث بارش برف، باران و وزش باد می‌شود.

فردا بارش‌ها در شمال غرب، غرب و شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، سواحل دریای خزر دامنه و ارتفاعات البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی ادامه دارد.

روز پنجشنبه در نوار شمالی و غرب کشور بارش برف و باران، وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی شده است، برای روز جمعه نیز بارش‌ها در شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز تضعیف می‌شود و بارش برف و باران در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی شنبه هفته آینده بارش‌ها در سواحل دریای خزر و دامنه و ارتفاعات البرز و برخی مناطق مرکزی کشور ادامه دارد.

از فردا تا جمعه در نوار شمالی و غربی کشور کاهش نسبی دما روی می‌دهد و در شمال غرب و سواحل دریای خزر کاهش 5 تا 10 درجه‌ای دما پیش‌بینی شده است.

همچنین امروز توده گردوخاک شکل‌گرفته روی عراق تا ساعات آینده نوار غربی کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به همین دلیل احتمال وقوع گردوخاک در غرب و جنوب غرب وجود دارد.

./+


مشاهده منبع خبر
مسیر آذربایجان||برای آگاهی مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed